SPADO atleten op Nationale ranglijsten 2018

Van de Recordcommissie:

Als er jaarlijks zoveel clubrecords sneuvelen, dan moeten er ook veel SPADO-atleten en –atletes op de nationale ranglijsten voorkomen. Dat blijkt ook inderdaad het geval: in 2018 waren er meer dan 100 top-25 prestaties.

Hieronder een lijst van prestaties die de top 25 van 2018 hebben gehaald. Zelfs een behoorlijk aantal top-10 noteringen.

Vooral de junioren halen die ranglijsten. Bij de senioren is het wat dunner gezaaid. Ook de Masters kunnen wat gemakkelijker de ranglijsten halen.

Een aantal atleten en atletes staan ook in hogere categorieën in de top 25, dus die prestaties komen een paar keer voor in onderstaande lijst. 

Plaats Onderdeel Categorie Atle(e)t(e) Prestatie
1 speer MA Emma van Arendonk 47.84 m
1 hss JB Fabian Biondina 13.95 m
1 gewichtwerpen M35 Mickel van Eekeren 9.87 m
2 speer MD Alysa Sheppard 36.89 m
2 hoog MSen Sven van Merode 2.15 m
2 hss JA Fabian Biondina 13.95 m
2 ver MB Meike Verdaasdonk 5.69 m
2 polshoog V35 Yvette Caldenhove 3.00 m
3 110m horden JA Guus Nijkamp 14.21 sec
3 zevenkamp MB Amy Hasselton 5017 pnt
3 2000m steeple JB Norbert Weijenberg 6.25,86 min
3 ver JD Fabian Biondina 6.93 m
3 polshoog MC Lotte Haest 3.40 m
3 3000m steeple JA Norbert Weijenberg 10.09.86 min
3 speer JD Pim Nuijten 44.09 m
4 speer M40 Paul de Graauw 52.04 m
4 300m horden JC Jesper van Meer 42,06 sec
4 speer JB  Jeroen Maas 60.91 m
4 ver MB Amy Hasselton  5.63 m
4 polshoog JC Joep Bovée 3.30 m
4 gewichtwerpen VSen Linda Prop 13.88 m
4  kogelslingeren M35 Mickel van Eekeren   33.48 m
4 hss M45 Frank Bossers  10.52 m
4 speer M45 Marco Fokke  40.57 m
5 discus MC Lotte Haest  35.52 m
5 3000m steeple MA Anouk van Gils  11.13,33 min
5 1500m M55 Corné Haast   4.53,19 min
5 kogelslingeren VSen Linda Prop 52.57 m
6 speer M45 Emma van Arendonk 47.84 m
6 polshoog MB Lotte Haest 3.40 m
6 800m MA Anouk Prop  2.11,19 min
6 300m horden MC Trijntje van Elzakker 46,85 sec
6 kogelslingeren M40 Mickel van Eekeren 32.36 m
7 1000m MA Anouk Prop 2.59,60 min
7 kogelslingeren MSen Stephan Huis in t Veld 51.41 m
7 hoog JB Joost Sinke 1.90 m
7 speer JA Jeroen Maas 52,74 m
7 ver MA Meike Verdaasdonk 5,67 m
7 polshoog MC Cindy Jansen 2.80 m
7 kogelslingeren MC Lotte Haest  31.50 m
7 kogel MC  Lotte Haest 12.81 m 
7 ver JA Fabian Biondina 6.93 m
7 4 x 400m MA SPADO 4.04,96 min
8 polshoog MA Lotte Haest 3.40 m
8 100m horden MB Amy Hasselton 14,71 sec
8 800m M55 Corné Haast 2.27,79 min
8 speer M55 Corné Haast  31.21 m
9 5000m MA Anouk van Gils 18.08,01 min
9 400m horden JA Martin Oonincx 57,75 sec
9 hss MSen Fabian Biondina 13.95 m
9 1000m VSen Anouk Prop  2.59,60 min
10 400m MB Meike Verdaasdonk  58,67 sec
10 110m horden MSen Wicher Nijkamp 14,61 sec
10 ver MD Anouk Verdaasdonk 4.66 m
10 kogelslingeren MSen Joost Dumas 50,06 m
10 ver VSen Isa Videler 5,88 m
10 400m M55 Corné Haast 1.03,63 min
11 80m horden MC Trijntje van Elzakker 12,31 sec
11 400m horden VSen Isa Videler 1.01,90 min
11 speer JC Robbert Maas  49.01 m
11 3000m steeple VSen Anouk van Gils 11.13,33 min
11 4 x 100m JA SPADO 44.12 sec
11 polshoog MC Daphne Lambregts 2.54 m
12 ver MA Amy Hasselton 5.63 m
12 discus MB Lotte Haest 35,52 m
12 600m VSen Amy Hasselton  1.39,34 min
12 kogel M50 Rob van Pul 11.24 m
14 hoog JA Joost Sinke 1.90 m
14 discus M50 Rob van Pul 34.96 m
15 1500m JB Norbert Weijenberg 4.06,65 min
15 gewichtwerpen MSen Mickel van Eekeren 9,87 m
15  speer MB Amy Hasselton 38.80 m
15 400m MB Amy Hasselton  59,37 sec
15 polshoog JB Jip Haest 3.80 m
15 200m M55 Corné Haast 28.83 sec
16 kogel MA Emma van Arendonk  11.78 m
16 polshoog JA Arjen de Kock  4,20 m
16 100m horden MA Amy Hasselton 15.19 sec
16 1000m MD Eefke Leeuwis 3.13,30 min
17 kogel MB Lotte Haest 12,81 m
17 polshoog MB Cindy Jansen 2,80 m
17 110m horden JB Sam Versluijs 15,20 sec
17 kogel VSen Lotte Haest 3,40 m
18 discus VSen Linda Prop 41,45 m
18 400m MA Meike Verdaasdonk 58,67 sec
18 hss MB Meike Verdaasdonk  10.38 m
18 4 x 100m JC SPADO 48,62 sec
19 3000m MA Anouk van Gils 10.18,16 min
19 discus JA Arjen de Kock 39,25 m
19 kogelslingeren JA Jelle Evers 28,93 m
19 800m VSen Anouk Prop 2.11,19 min
20 polshoog JC Kaj Hoornweg 2.60 m
20 800m MB Amy Hasselton 2.19,20 min
20 4 x 100m MSen SPADO  43,52 sec
20 4 x 100m MA SPADO 51,36 sec
20 discus JB Fabian Biondina 39,81 m
20 kogelslingeren MB Lotte Haast 31,50 m
21 110m horden MSen Guus Nijkamp 14,95 sec
21 100m JC  Jesper van Meer 12,08 sec
21 4 x 400m VSen SPADO 4.04,96 min
22 ver MSen Fabian Biondina 6.93 m
22 4 x 100m MB SPADO  53,28 sec
22 1000m MC Eefke Leeuwis 3.13,33 min
22 ver VSen Meike Verdaasdonk 5.69 m
23 kogel VSen Linda Prop 12.91 m
23 400m horden MA Marijntje Huige 1.06,89 min
24  100m horden VSen Isa Videler 14,64 sec
24 300m  MC Anouk Verdaasdonk 45,84 sec
25 600m  MD Anouk Verdaasdonk 1.47,87 min
  Brittany Cools (MD) liep tijdens de clubkampioenschappen de 600m in 1.47,34 min, maar die prestatie werd niet in de ranglijst opgenomen, omdat het een onderlinge wedstrijd was. 
 26  4 x 60m  MD  SPADO 33.96 sec

 

Nieuws overzicht