NK's: ranglijsten SPADO-atleten

Komend weekend wordt in Utrecht het NK atletiek georganiseerd. Later volgen nog het NK Meerkamp in Emmeloord, het NK A/B junioren in Amersfoort en het NK Masters in Hengelo.

lindapropjvdr_2.jpg
Linda Prop (foto - josvdr.nl)

sven_van__merode_nk_utrecht_2.jpg
Sven van Merode (foto Max Kooijmans)

Op deze ranglijst is te zien hoe de SPADO-atleten er in dit korte baanseizoen voor staan.
(Met dank aan Corné Haast).

1 60 meter horden (76cm) Junioren D Meisjes 9,63s Georgina Blaine
1 Discuswerpen 0,75 kg Junioren D Meisjes 34,95 sec Fenne Bijlhouwer
1 Kogelstoten 2 kg Junioren D Meisjes 13,84 sec Fenne Bijlhouwer
1 Speerwerpen 400 gr Junioren D Meisjes 32,52 sec Georgina Blaine
1 1500 meter Masters 50-54 Vrouwen 6:02,4 min Petra Bruijs
1 200 meter Masters 60-64 Mannen 28,6 sec Corné Haast
1 400 meter Masters 60-64 Mannen 1:00,9 min Corné Haast
1 800 meter Masters 60-64 Mannen 2:14,1 min Corné Haast
1 Speerwerpen 600 gr Masters 60-64 Mannen 35,85 sec Corné Haast
1 Kogelstoten 3 kg U18 Meisjes 13,85 m Lotte Haest
1 Hink-stap-springen U20 Mannen 13,64 m Fabian Biondina
1 Hoogspringen U23 Mannen 2,05 Sven van Merode
2 Kogelslingeren 7,26 kg Masters 40-44 Mannen 30,69 Mickel van Eekeren
2 Hoogspringen Senioren Mannen 2,05 m Sven van Merode
2 Discuswerpen 1 kg U18 Meisjes 41,83 m Lotte Haest
2 Verspringen U20 Vrouwen 5,73 m Amy Hasselton
2 Kogelslingeren 7,26 kg U23 Mannen 50,19 m Stephan Huis in 't Veld
2 1500 meter Masters 60-64 Mannn 4:46,16 min Corné Haast
3 1000 meter Masters 40-44 Mannen 2:56,10 min Martijn Potappel
3 3000 meter Masters 40-44 Mannen 9:43,0 min Nick van den Bleeken
3 Speerwerpen 700 gr Masters 50-54 Mannen 35,56 m Frank Bossers
3 3000 meter Masters 50-54 Vrouwen 12:21,6 min Petra Bruijs
3 3000 meter Masters 60-64 Mannen 10:37,9 min Corné Haast
3 1000 meter Senioren Mannen 2:41,3 min Mitchell Franken
3 Hink-stap-springen Senioren Mannen 13,64 m Fabian Biondina
3 Speerwerpen 800 gr U20 Mannen 57,92 m Jeroen Maas
3 Hink-stap-springen U20 Mannen 13,10 m Ramon Biondina
3 Polsstokhoogspringen U23 Vrouwen 2,55 m Kim van Merode
3 Hoogspringen U23 Mannen 2,17 m Sven van Merode
4 Verspringen Junioren C Meisjes 5,08 m Anouk Verdaasdonk
4 60 meter Junioren D Meisjes 8,35 sec Georgina Blaine
4 1000 meter Masters 45-49 Mannen 3:26,4 min  Paul de Graauw
4 5000 meter Masters 55-59 Mannen 12:28,10 min Jacques de Groot
4 100 meter Masters 60-64 Mannen 14,38 sec Corné Haast
4 Discuswerpen 1 kg Masters 60-64 Mannen 32,95 sec Corné Haast
4 Discuswerpen 1 kg U20 Vrouwen 41,83 m Lotte Haest
4 1000 meter U23 Mannen 3:21,9 min Arjen de Kock
5 Kogelstoten 4 kg Junioren C Jongens 13,55 m Daniel Anthonissen
5 Speerwerpen 500 gr Junioren C Meisjes 36,46 m Alysa Sheppard
5 1000 meter Masters 45-49 Mannen 3:48,30 min Roald van der Laan
5 Kogelslingeren 7,26 kg Masters 45-49 Mannen 25,21 m Marco Fokke
5 Kogelstoten 5 kg Masters 60-64 Mannen 9,16 m Corné Haast
5 Hink-stap-springen U20 Vrouwen 10,98 m Meike Verdaasdonk
6 300 meter horden (76cm) Junioren C Meisjes 50,48 sec Anouk Verdaasdonk
6 Kogelstoten 2 kg Junioren D Meisjes 11,42 sec Georgina Blaine
6 3000 meter Masters 55-59 Mannen 11:30,40 min Jacques de Groot
6 Hink-stap-springen Senioren Mannen 13,10 m Ramon Biondina
6 Kogelslingeren 4 kg Senioren Vrouwen 53,42 m Linda Prop
6 110 meter horden (99cm) U20 Mannen 14,73 sec Sam Versluijs
7 Kogelslingeren 6 kg Masters 50-54 Mannen 22,03 m Frank Bossers
7 Kogelslingeren 7,26 kg Senioren Mannen 50,19 m Stephan Huis in 't Veld
7 Discuswerpen 1 kg Senioren Vrouwen 41,83 m Lotte Haest
7 Polsstokhoogspringen U20 Mannen 4,25 m Jip Haest
7 100 meter horden (84cm) U20 Vrouwen 15,26 sec Amy Hasselton
7 Speerwerpen 600 gr U20 Vrouwen 35,71 m Amy Hasselton
7 Verspringen U20 Vrouwen 5,51 m Meike Verdaasdonk
7 110 meter horden (107cm) U23 Mannen 15,12 sec Guus Nijkamp
8 100 meter Masters 45-49 Mannen 13,93 sec Roald van der Laan
8 200 meter Masters 50-54 Mannen 27,30 sec Frank Bossers
8 Kogelstoten 6 kg Masters 50-54 Mannen 9,42 m Frank Bossers
8 Hink-stap-springen Senioren Vrouwen 10,98 m Meike Verdaasdonk
8 Kogelslingeren 7,26 kg U23 Mannen 54,60 m Stephan Huis in 't Veld
8 Kogelslingeren 4 kg U23 Vrouwen 53,08 m Linda Prop
9 100 meter Masters 45-49 Mannen 14,01 sec Paul de Graauw
9 Discuswerpen 1 kg Senioren Vrouwen 40,98 m Linda Prop
9 Kogelstoten 4 kg U20 Vrouwen 9,85 m Amy Hasselton
9 Polsstokhoogspringen U23 Mannen 4.00 m Arjen de Kock
9 200 meter U23 Vrouwen 26,56 sec Isa Videler
10 80 meter Junioren C Meisjes 10,74 sec Anouk Verdaasdonk
10 Discuswerpen 1,75 kg U20 Mannen 39,63 m Brent Philips
10 200 meter U23 Vrouwen 26,75 sec Merle van Elzakker
11 Discuswerpen 1,5 kg Masters 50-54 Mannen 26,83 m Frank Bossers
11 Speerwerpen 800 gr Senioren Mannen 57,92 m Jeroen Maas
11 400 meter horden (84cm) U18 Jongens 1:05,0  min Jesper van Meer
11 100 meter U23 Vrouwen 12,84 sec Merle van Elzakker
12 100 meter Masters 45-49 Mannen 14,54 sec Marco Fokke
12 110 meter horden (107cm) Senioren Mannen 15,12 sec Guus Nijkamp
12 Speerwerpen 500 gr U18 Meisjes 36,46 m Alysa Sheppard
13 Verspringen Senioren Vrouwen 5,73 m Amy Hasselton
13 Polsstokhoogspringen U18 Meisjes 2,65 m Cindy Jansen
13 Verspringen U18 Meisjes 5,08 m Anouk Verdaasdonk
13 Speerwerpen 800 gr U20 Mannen 45,25 m Brent Philips
13 Verspringen U20 Mannen 6,74 m Fabian Biondina
13 Hoogspringen U20 Vrouwen 1,62 m Amy Hasselton
13 Kogelslingeren 7,26 kg U23 Mannen 48,35 m Joost Dumas
15 Speerwerpen 700 gr U18 Jongens 44,69 m Robbert Maas
15 1000 meter U20 Mannen 2:52,30 min Martijn Healy
16 Polsstokhoogspringen Junioren C Jongens 2,15 m Julian Nijssen
16 100 meter U23 Vrouwen 13,28 sec Isa Videler
16 400 meter horden (76cm) U23 Vrouwen 1:01,90 min Isa Videler
16 3000 meter steeplechase (76cm) U23 Vrouwen 11:51,0 min Anouk Prop
17 Polsstokhoogspringen U20 Vrouwen 2,65 m Cindy Jansen
19 Polsstokhoogspringen Junioren C Meisjes 1,85 m Sietske Elseman
19 Kogelslingeren 7,26 kg Senioren Mannen 30,69 m Mickel van Eekeren
20 80 meter horden (76cm) Junioren C Meisjes 13,33 sec Anouk Verdaasdonk
20 1000 meter Senioren Mannen 2:52,30 min Martijn Healy
20 Hoogspringen Senioren Vrouwen 1,62 m Amy Hasselton
21 80 meter horden (76cm) Junioren C Meisjes 13,38 sec Selena Jansen
21 1000 meter Junioren D Jongens 3:19,50 min Morris van Zandbergen
21 80 meter horden (76cm) Junioren D Jongens 14,04 sec Bjarne Maas
21 1000 meter Junioren D Meisjes 3:31,10 min Luanna Vergeer
21 Verspringen Senioren Mannen 6,74 m Fabian Biondina
21 3000 meter U18 Jongens 9:55,20 min Fabio Dudink
21 Verspringen U23 Vrouwen 5,88 m Isa Videler
22 80 meter horden (76cm) Junioren C Meisjes 13,39 sec Georgina Blaine
22 100 meter horden (84cm) Senioren Vrouwen 15,26 sec Amy Hasselton
22 Speerwerpen 600 gr Senioren Vrouwen 35,71 m Amy Hasselton
23 80 meter Junioren C Meisjes 11,14 sec Georgina Blaine
23 Kogelslingeren 7,26 kg Senioren Mannen 25,21 m Marco Fokke
23 100 meter horden (76cm) U18 Meisjes 16,34 Lotte Haest
24 3000 meter Masters 35-39 Mannen 10:49,10 min Hans Quist
24 400 meter horden (91cm) U23 Mannen 55,97 sec Jordi Van den Eynden
25 1000 meter Junioren C Meisjes 3:31,10 min Luanna Vergeer
25 1000 meter Senioren Mannen 2:56,10 min Martijn Potappel
25 Polsstokhoogspringen Senioren Mannen 4,25 m  Jip Haest
25 Polsstokhoogspringen Senioren Vrouwen 2,65 m Cindy Jansen
25 Verspringen Senioren Vrouwen 5,51 m Meike Verdaasdonk
25 Speerwerpen 800 gr U20 Mannen 35,27 m Marijn Evers
25 200 meter U23 Mannen 23,53 sec Guus Nijkamp
SPADO actueel Overzicht