Wedstrijdarchief 2009 - 2017

Uitslagen van door SPADO georganiseerde wedstrijden vanaf 2009 kunt u hier raadplegen:

2017
Datum Wedstrijd
 15-01  Kievitloop (afgelast)
 19-02  Kievitloop
 19-03  Kievitloop
 25-03  Blokmeerkampen
 17-04  DRV Monumentenloop 
 19-04  Voorronde Schoolatletiek 
 13-05  Athletic Champs voorronde pupillenwedstrijd 
 20-05  Vriendjeswedstrijd 
 11-06  Brabantse Wal Marathon 
 17-06  VB-atleten - Competitiewedstrijd 
 24-06  Interregio wedstrijd individueel en teams             
 08-07  Jan Dietvorst Memorial 
 30-09  Clubkampioenschappen 
 07-10  De Uitdaging 
 15-10  Kievitloop 
 28-10  Indoor pupillen en jun / sen / G-sen
 19-11  Kievitloop 
 10-12  SPADO - cross 
 17-12  Kievitloop 
 17-12  Indoor polshoogwedstrijd 
2016
Datum Wedstrijd
 17-01 Kievitloop
 21-02 Kievitloop
 20-03 Kievitloop
 2-04 Blokmeerkampen
 2-04 Polshoog
 10-04 Kievitloop
 20-04 Voorronde Schoolatletiek BO
 24-04 1e Competitiewedstrijd Senioren 1e divisie poule 2
 21-05 De Uitdaging (interne wedstrijd)
 25-06 3e Competitiewedstrijd C/D-junioren poule 59
 2-07 Vriendjeswedstrijd
 16-07 Instuif wedstrijd Junioren / Senioren / Masters / G-atleten
 1-10 Clubkampioenschappen
 16-10 Kievitloop
 29-10 Indoor pupillen en C/D junioren
 20-11 Kievitloop
 11-12 Spadocross en clubkampioenschappen
 18-12 Kievitloop
2015
Datum Wedstrijd
 18-01 Kievitloop
 15-02 Kievitloop
 15-03 Kievitloop
 27-03 Werp 2-kamp + Kogelslingeren
 28-03 Blokmeerkampen
 15-04 Voorronde schoolatletiek BO
 19-04 1e Wedstrijd Senioren 2e divisie poule 5
 09-05 Open VB-wedstrijd
 30-05 Vriendjeswedstrijd
 07-06 De Brabantse Wal Marathon 
 13-06 ARWB Pupillen Kampioenschappen 
 05-09 Sprintmeerkamp Junioren/Senioren/Masters (vervallen)
 13-09 Promotie-/degradatiewedstrijd 1e/2e divisie Senioren
 26-09 Clubkampioenschappen 
 03-10 De Uitdaging
 11-10 1e editie Halve van Bergen
 18-10 Kievitloop
 31-10 Indoorwedstrijd
 15-11 Kievitloop 
 13-12 Spadocross en Prestatieloop
 20-12 Kievitloop
2014
Datum Wedstrijd
 19-01 Kievitloop
 16-02 Kievitloop
 16-03 Kievitloop
 29-03 Blokmeerkampen
 12-04 Pupillencompetitie
 13-04 Kievitloop
 20-04 18e Bergse Monumentenloop
 23-04 Voorronde Schoolatletiek BO
 24-05 Vriendjeswedstrijd
 01-06 De 4e Brabantse Wal Marathon
 12-06 SABIC INAS kogelstoten side event
 14-06 VB-competitie
 15-06 SABIC INAS Europese Kampioenschappen
 30-08 Instuifwedstrijd jun/sen/masters/G-atl
 20-09 De Uitdaging
 27-09 Clubkampioenschappen
 12-10 7e Bergse Havenloop
 19-10 Kievitloop
 25-10 Indoorwedstrijd
 16-11 Kievitloop
 07-12 Brabants kamp. cross en Spadocross
 21-12 Kievitloop
2013
 Datum  Wedstrijd
 20-01  Kievitloop
 17-02  Kievitloop
 17-03  Kievitloop
 23-03  Blokmeerkampen (afgelast)
 06-04  Vriendjeswedstrijd
 14-04  Kievitloop
 21-04  17e Bergse Monumentenloop
 24-04  Voorronde Schoolatletiek BO
 27-04  VB-competitie
 02-06  De 3e Brabantse Wal Marathon
 08-06  Finale Schoolatletiek BO
 23-06  Competitie A-junioren
 24-08  Instuifwedstrijd jun/sen/masters/G-atl
 07-09  De Uitdaging
 28-09  Clubkampioenschappen
 13-10  6e Bergse Havenloop
 20-10  Kievitloop
 26-10  Indoorwedstrijd
 17-11  Kievitloop
 08-12  Spadocross
 15-12  Kievitloop
2012
 Datum  Wedstrijd
 15-01  Kievitloop
 19-02  Kievitloop
 18-03  Kievitloop
 31-03  Blokmeerkampen
 08-04  Kievitloop
 15-04  16e Bergse Monumentenloop
 18-04  Voorronde Schoolatletiek BO
 26-05  Competitiewedstrijd C/D-junioren
 03-06  De 2e Brabantse Wal Marathon
 16-06  Interregiowedstrijd
 21-08  Avondwedstrijd jun/sen/masters
 01-09  De Uitdaging
 15-09  Vriendjeswedstrijd
 29-09  Clubkampioenschappen
 14-10  5e Bergse Havenloop
 21-10  Kievitloop
 27-10  Indoorwedstrijd
 18-11  Kievitloop
 09-12  Spadocross
 16-12  Kievitloop
2011
 Datum Wedstrijd 
 16-01  Kievitloop
 20-02  Kievitloop
 20-03  Kievitloop
 26-03  Blokmeerkampen
 09-04  Vriendjeswedstrijd
 10-04  Kievitloop
 17-04  15e Bergse Monumentenloop
 27-04  Voorronde Schoolatletiek BO
 24-05  Avondwedstrijd jun/sen/masters
 05-06  De 1e Brabantse Wal Marathon
 18-06  Finale Schoolatletiek BO
 02-07  Nationaal Evenement VB
 03-09  Brabants Kampioenschap Pupillen
 17-09  De Uitdaging
 24-09  Clubkampioenschappen
 09-10  4e Bergse Havenloop
 16-10  Kievitloop
 29-10  Indoorwedstrijd
 20-11  Kievitloop
 11-12  Spadocross
 18-12  Kievitloop
2010
 Datum Wedstrijd 
 17-01  Kievitloop
 21-02  Kievitloop
 21-03  Kievitloop
 27-03  Blokmeerkampen
 11-04  Kievitloop
 18-04 14e Bergse Monumentenloop
 28-04  Voorronde Schoolatletiek BO
 09-05  Seniorencompetitie 3e divisie
 15-05  ARWB-kampioenschap C/D-junioren
 25-05  Avondwedstrijd jun/sen/masters
 06-06  Brabantse Wal Marathon (afgelast)
 26-06  Brabants kampioenschap D-junioren
 03-07  De Uitdaging
 17-07  Vriendjeswedstrijd
 11-09  Landelijke finale C/D-junioren
 19-09  Open wedstrijd G-senioren & estafettes
 25-09  Clubkampioenschappen
 10-10  3e Bergse Havenloop
 17-10  Kievitloop
 30-10  Indoorwedstrijd
 21-11  Kievitloop
 12-12  Spado(club)cross
 17-12  Kievitloop (afgelast)
2009
Datum  Wedstrijd 
 18-01  Kievitloop
 15-02  Kievitloop
 15-03  Kievitloop
 28-03  Blokmeerkampen
 12-04  Kievitloop
 19-04  14e Bergse Monumentenloop
 16-05  Pupillencompetitie
 20-05  Voorronde Schoolatletiek BO
 13-06  Regionale finale Schoolatletiek
 27-06  De Uitdaging
 04-07  ARWB-kampioenschap C/D-junioren
 18-07  Vriendjeswedstrijd
 06-09  NK Teams voor A-junioren
 12-09  Open wedstrijd G-atleten
 26-09  Clubkampioenschappen
 11-10  2e Bergse Havenloop
 18-10  Kievitloop
 24-10  Indoorwedstrijd
 18-11  Kievitloop
 13-12  Spado(club)cross
 20-12  Kievitloop (afgelast)