Wedstrijdarchief

     2017
Datum   Wedstrijd
 15-01    Kievitloop (afgelast)
 19-02    Kievitloop
 19-03    Kievitloop
 25-03    Blokmeerkampen
     
     2016
Datum   Wedstrijd
 17-01   Kievitloop
 21-02   Kievitloop
 20-03   Kievitloop
 2-04   Blokmeerkampen
 2-04   Polshoog
 10-04   Kievitloop
 20-04   Voorronde Schoolatletiek BO
 24-04   1e Competitiewedstrijd Senioren 1e divisie poule 2
 21-05   De Uitdaging (interne wedstrijd)
 25-06   3e Competitiewedstrijd C/D-junioren poule 59
 2-07   Vriendjeswedstrijd
 16-07   Instuif wedstrijd Junioren / Senioren / Masters / G-atleten
 1-10   Clubkampioenschappen
 16-10   Kievitloop
 29-10   Indoor pupillen en C/D junioren
 20-11   Kievitloop
 11-12   Spadocross en clubkampioenschappen
 18-12   Kievitloop
     
     2015
Datum   Wedstrijd
 18-01   Kievitloop
 15-02   Kievitloop
 15-03   Kievitloop
 27-03   Werp 2-kamp + Kogelslingeren
 28-03   Blokmeerkampen
 15-04   Voorronde schoolatletiek BO
 19-04   1e Wedstrijd Senioren 2e divisie poule 5
 09-05   Open VB-wedstrijd
 30-05   Vriendjeswedstrijd
 07-06   De Brabantse Wal Marathon 
 13-06   ARWB Pupillen Kampioenschappen 
 05-09   Sprintmeerkamp Junioren/Senioren/Masters (vervallen)
 13-09   Promotie-/degradatiewedstrijd 1e/2e divisie Senioren
 26-09   Clubkampioenschappen 
 03-10   De Uitdaging
 11-10   1e editie Halve van Bergen
 18-10   Kievitloop
 31-10   Indoorwedstrijd
 15-11   Kievitloop 
 13-12   Spadocross en Prestatieloop
 20-12   Kievitloop
     
    2014
 Datum   Wedstrijd
 19-01   Kievitloop
 16-02   Kievitloop
 16-03   Kievitloop
 29-03   Blokmeerkampen
 12-04   Pupillencompetitie
 13-04   Kievitloop
 20-04   18e Bergse Monumentenloop
 23-04   Voorronde Schoolatletiek BO
 24-05   Vriendjeswedstrijd
 01-06   De 4e Brabantse Wal Marathon
 12-06   SABIC INAS kogelstoten side event
 14-06   VB-competitie
 15-06   SABIC INAS Europese Kampioenschappen
 30-08   Instuifwedstrijd jun/sen/masters/G-atl
 20-09   De Uitdaging
 27-09   Clubkampioenschappen
 12-10   7e Bergse Havenloop
 19-10   Kievitloop
 25-10   Indoorwedstrijd
 16-11   Kievitloop
 07-12   Brabants kamp. cross en Spadocross
 21-12   Kievitloop
     
   

 2013

 Datum    Wedstrijd
 20-01    Kievitloop
 17-02    Kievitloop
 17-03    Kievitloop
 23-03    Blokmeerkampen (afgelast)
 06-04    Vriendjeswedstrijd
 14-04    Kievitloop
 21-04    17e Bergse Monumentenloop
 24-04    Voorronde Schoolatletiek BO
 27-04    VB-competitie
 02-06    De 3e Brabantse Wal Marathon
 08-06    Finale Schoolatletiek BO
 23-06    Competitie A-junioren
 24-08    Instuifwedstrijd jun/sen/masters/G-atl
 07-09    De Uitdaging
 28-09    Clubkampioenschappen
 13-10    6e Bergse Havenloop
 20-10    Kievitloop
 26-10    Indoorwedstrijd
 17-11    Kievitloop
 08-12    Spadocross
 15-12    Kievitloop
     
      2012
 Datum    Wedstrijd
 15-01    Kievitloop
 19-02    Kievitloop
 18-03    Kievitloop
 31-03    Blokmeerkampen
 08-04    Kievitloop
 15-04    16e Bergse Monumentenloop
 18-04    Voorronde Schoolatletiek BO
 26-05    Competitiewedstrijd C/D-junioren
 03-06    De 2e Brabantse Wal Marathon
 16-06    Interregiowedstrijd
 21-08    Avondwedstrijd jun/sen/masters
 01-09    De Uitdaging
 15-09    Vriendjeswedstrijd
 29-09    Clubkampioenschappen
 14-10    5e Bergse Havenloop
 21-10    Kievitloop
 27-10    Indoorwedstrijd
 18-11    Kievitloop
 09-12    Spadocross
 16-12    Kievitloop
     
       2011
 Datum   Wedstrijd 
 16-01    Kievitloop
 20-02    Kievitloop
 20-03    Kievitloop
 26-03    Blokmeerkampen
 09-04    Vriendjeswedstrijd
 10-04    Kievitloop
 17-04    15e Bergse Monumentenloop
 27-04    Voorronde Schoolatletiek BO
 24-05    Avondwedstrijd jun/sen/masters
 05-06    De 1e Brabantse Wal Marathon
 18-06    Finale Schoolatletiek BO
 02-07    Nationaal Evenement VB
 03-09    Brabants Kampioenschap Pupillen
 17-09    De Uitdaging
 24-09    Clubkampioenschappen
 09-10    4e Bergse Havenloop
 16-10    Kievitloop
 29-10    Indoorwedstrijd
 20-11    Kievitloop
 11-12    Spadocross
 18-12    Kievitloop
     
     2010
 Datum   Wedstrijd 
 17-01    Kievitloop
 21-02    Kievitloop
 21-03    Kievitloop
 27-03    Blokmeerkampen
 11-04    Kievitloop
 18-04   14e Bergse Monumentenloop
 28-04    Voorronde Schoolatletiek BO
 09-05    Seniorencompetitie 3e divisie
 15-05    ARWB-kampioenschap C/D-junioren
 25-05    Avondwedstrijd jun/sen/masters
 06-06    Brabantse Wal Marathon (afgelast)
 26-06    Brabants kampioenschap D-junioren
 03-07    De Uitdaging
 17-07    Vriendjeswedstrijd
 11-09    Landelijke finale C/D-junioren
 19-09    Open wedstrijd G-senioren & estafettes
 25-09    Clubkampioenschappen
 10-10    3e Bergse Havenloop
 17-10    Kievitloop
 30-10    Indoorwedstrijd
 21-11    Kievitloop
 12-12    Spado(club)cross
 17-12    Kievitloop (afgelast)
     2009
Datum    Wedstrijd 
 18-01    Kievitloop
 15-02    Kievitloop
 15-03    Kievitloop
 28-03    Blokmeerkampen
 12-04    Kievitloop
 19-04    14e Bergse Monumentenloop
 16-05    Pupillencompetitie
 20-05    Voorronde Schoolatletiek BO
 13-06    Regionale finale Schoolatletiek
 27-06    De Uitdaging
 04-07    ARWB-kampioenschap C/D-junioren
 18-07    Vriendjeswedstrijd
 06-09    NK Teams voor A-junioren
 12-09    Open wedstrijd G-atleten
 26-09    Clubkampioenschappen
 11-10    2e Bergse Havenloop
 18-10    Kievitloop
 24-10    Indoorwedstrijd
 18-11    Kievitloop
 13-12    Spado(club)cross
 20-12    Kievitloop (afgelast)
     
    

Ogenblik a.u.b. ...