Trainingstijden (Winter)

    
Trainingstijden Algemene Trainingen G-atleten
Woensdag
18.00-19.00 uur G-atleten - Junioren Zaal - de Karmel 
19.00-20.00 uur G-atleten - Junioren Zaal - de Karmel
Trainingstijden Pupillen:
Woensdag
18.00 - 19.00 uur C/D pupillen + guppies - minipupillen
(geb. 2010-2013)
Zaal - de Karmel
19.00 - 20.00 uur B pupillen (geb. jaar 2009) Zaal - de Karmel
Donderdag
18.00 - 19.00 uur A pupillen (geb jaar 2008) Zaal - de Karmel
19.00 - 20.00 uur A pupillen (geb jaar 2007) Zaal - de Karmel
Gedurende de schoolvakanties zijn er geen zaaltrainingen.
Zaterdag
09:30 - 11:00 uur Bostraining Pupilllen Bos 't Appeltje
Trainingstijden Algemene Trainingen Junioren:
Maandag
19:00 - 20:30 uur A/B/C/D - junioren Baan - AV Spado
Vrijdag
19:00 - 20:30 uur A/B/C/D - junioren Baan - AV Spado
Trainingstijden Algemene Trainingen Masters:
Woensdag
20:15 - 21:45 uur Masters Zaal - Lepelstraat / Corné - Armand
Trainingstijden Specialisatie Trainingen Junioren/Senioren
(altijd in overleg met de trainer!)
Maandag
19:00 - 20.30 uur Looptraining - Jun Baan - AV Spado / Maurice
19.00 - 20.00 uur Krachttraining TB Krachthonk - AV Spado /
Joost - Stephan - Bente
Dinsdag
18:30 - 20:30 uur Speerwerpen - Sen/Jun Baan - AV Spado / Stefan
18:30 - 20:00 uur Hoogspringen - Sen/Jun Zaal  - de Karmel / Rinus
19:00 - 20:30 uur Verspringen/HSS - Sen/Jun Baan - AV Spado / Frans
19:00 - 20:30 uur Sprint - Sen/Jun Baan - AV Spado / Mickel
19:00 - 20:30 uur Horden - Sen/Jun Zaal - de Karmel / Gerry
19:00 - 20:30 uur Polsstokhoog - Jun Zaal - de Karmel / Koen
20:00 - 21:30 uur Kogelslingeren - Sen/Jun Baan - AV Spado / Mickel
Woensdag
19.00 - 20.00 uur Krachttraining Krachthonk - AV Spado / Joost
Donderdag
19:00 - 20:30 uur Looptraining - Sen/Jun Baan - AV Spado / Maurice
19:00 - 20:30 uur Verspringen HSS - Sen/Jun Baan - AV Spado / Frans
19:00 - 20:30 uur Sprint -Sen/Jun. Zaal - de Karmel / Mickel
Vrijdag
18:00 - 20:00 uur Kogelslingeren - Sen/Jun Baan - AV Spado / Mickel
18.30 - 20.00 uur Speerwerpen - Sen / Jun Baan - AV Spado / Stefan
Zaterdag
10:00 - 12:00 uur Speerwerpen - Sen/Jun Baan - AV Spado / Stefan
10:00 - 11:30 uur Hoogspringen - Sen/Jun Zaal - de Karmel / Rinus
10.00 - 12.00 uur Krachttraining Krachthonk AV Spado /
Joost - Stephan
Zondag
10:00-11:30 uur Bostraining - Sen/Jun Bos 't Appeltje / Mickel

Ogenblik a.u.b. ...