Nieuws

UItslagen Clubkampioenschappen 2017
   (02-10-2017)

Uitslagen SPADO Clubkampioenschappen 2017

Voor de volledige uitslag, met alle individuele prestaties en puntentotalen, zie atletiek.nu

NB: De uitslag van de Masters op atletiek.nu is niet correct, omdat daar nog geen leeftijdscorrectie op is toegepast. De juiste uitslag vindt u hier.

De uitslag van de 4 x 400m staat hieronder, evenals de top drie van de meerkamp van elke categorie - met dus bovenaan de clubkampioen 2017. Ook de uitslagen van de RacerRunners staan in het rijtje.

NB: de link bij elke categorie leidt rechtstreeks naar de betreffende meerkamp uitslagen.


Mannen - 4 x 400m

1 Team Droomendans (Junioren) 5'07"40 min
Tim de Wit, Joost Sinke, Fabian Biondina en Tommie Sinke

2 Team Clubrecord (Masters) 5'10"08 min
Bart Langenberg, Jacques de Groot, Leonard van Egeraat en Johnny Sinke

Senioren mannen - Meerkamp

1 Wicher Nijkamp 3892
2 Joost Dumas 3415
3 Mitchell Franken 2617

Mannen G-atleten Senioren - Meerkamp

1 Nahum Biunsters 43
2 Rob Struijs 42
3 Andre van de Velde 38

Masters mannen - Meerkamp

1 Johan van den Berg 3175
2 Frank Bossers 2805
3 Jacques de Groot 2800

Jongens Junior A - Meerkamp

1 Stephan Huis in 't Veld 3356
2 Arjen de Kock 2999
3 Tim de Wit 2764

Jongens Junior B - Meerkamp

1 Fabian Biondina 4432
2 Guus Nijkamp 4098
3 Joep Jansen 2980

Jongens Junior C - Meerkamp

1 Jip Haest 4107
2 Job Visscher 3722
3 Ramon Biondina 3522

Jongens Junior D - Meerkamp

1 Ravi Watzeels 2579
2 Rick Stolp 2439
3 Tijn Visscher 2318

Jongens Pupil A - Meerkamp

 1 Tim Withagen 2335
2 Bjarne Maas 2214
3 Thijmen Gladdinés 2187

Jongens Pupil B - Meerkamp

1 Matthijs Buijsen 2302
2 Tristan van Meer 1874
3 Job Merkx 1759

Jongens Pupil C - Meerkamp

1 Stijn Bolders 1373
2 Tijn Janvier 1276
3 Nathan Kuster 1261

Jongens Pupil D - Meerkamp

1 Nigel Kerpel 1049
2 Daniël Meerman 809
3 Tom Fokke 569

Jongens Pupil Mini - Meerkamp

1 Abdelhalim Bouaouioich 4


Racerunners - 100 meter

1 Stef Olree
2 Ewout Heijbroek
3 Ruud Popelaars
4 Inez Walraven
5 Danielle van de Pas

Racerunners - 200 meter

1 Stef Olree
2 Ewout Heijbroek
3 Ruud Popelaars
4 Danielle van de Pas
5 Inez Walraven

Racerunners - 400 meter

1 Stef Olree
2 Ewout Heijbroek
3 Ruud Popelaars
4 Danielle van de Pas
5 Inez Walraven

Racerunners - 800 meter

1 Stef Olree
2 Ewout Heijbroek
3 Ruud Popelaars
4 Danielle van de Pas
5 Inez Walraven


Senioren vrouwen - Meerkamp
1 Linda Prop 3149
2 Regina Buijsen 2451
3 Marjolein Feijen 969

Vrouwen G-atleten Senioren - Meerkamp
1 Joyce van Bavel 18
2 Sacha Greveling 12
3 Floor Huijbregts 6

Meisjes Junior A - Meerkamp

1 Anouk Prop 2227
2 Anique Videler 1154

Meisjes Junior B - Meerkamp

1 Merijntje Huige 2977
2 Suzanne Van Eijck 2700
3 Anouk van Gils 2626

Meisjes Junior C - Meerkamp

1 Meike Verdaasdonk 3033
2 Britt vd Maegdenbergh 2343
3 Amber vd Klundert 2145

Meisjes Junior D - Meerkamp

1 Lotte Haest 3122
2 Trijntje van Elzakker 3017
3 Anouk Verdaasdonk 2409

Meisjes Pupil A - Meerkamp

1 Stara Carmelia 2677
2 Floor Verkaart 2385
3 Selena Jansen 2304

Meisjes Pupil B - Meerkamp

1 Tessa Noom 1692
2 Lotte de Grave 1594
3 Lorijn Kessels 1567

Meisjes Pupil C - Meerkamp

1 Joan Zwakenberg 1548
2 Guusje Valkenburg 1231
3 Merel Magielse 1222

Meisjes Pupil D - Meerkamp

1 Juno Linssen 1065
2 Tessa Kuster 619
3 Yuna Bastiaans 596

Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

1 Iris Buijsen 4



Ogenblik a.u.b. ...